Jdi na obsah Jdi na menu
 


***

Braap! Braap!
Tak tohle je opravdu povedený motokros ve 3D grafice. Vašim úkolem je project trať, nasbírat co možná nejvíce bodů na skocích, a pokud Vám to vaše zkušenosti dovolí, tak se umístit na prvním místě.

***

Downhill Jam
Skuste si na skejtu sject kopec a posbírat co nejvíce bodů a prémije v podobě značkové obuvi. Dejte si pozor na auta na silnici ať Vás žádné nepřejede.

**

Kilroy Chernobyl Farms
Jste na neznámé farmě po zásahu radioaktivními látkami. Máte zbraň. A všude kolem Vás pobíhají zmutované bestie, které hned jak Vás vidí, tak na Vás útočí. Zabíjte je všechny a přežijete.

***

Kilroy Operation Jettison
V roli ženské hrdinky se vydáte do vojenské základny plné nepřátelských vojáků. Můsíte všechny pozabíjet a sama zůstat na živu, abyste uspěšně dokončila misi.

***

Flash Strike
Akční střílečka, která vychází z tématu Counter Strike. V této 3D hře si zahrajete za teroristu a Vaším úkolem bude zábít co nejvíce counter teroristů.

****

Munch Madness
Tak dnes už můžete v 3D akční střílečce hrát i za zvířecího hrdinu. Čekájí na Vás zajímaví nepřátelé v pěkném venkovním prostředí.

****

Phosphor
Výborná reálná opravdu 3D akční hra typu Quake čí Unreal. Běháte v aréně a Vašim jediným cílem je zabít nepřítele dřív než on zabije Vás.

*****

Phosphor 2
Výborná reálná opravdu 3D akční hra typu Quake čí Unreal. Běháte po docela rozlehlé venkovní i vnitřní mapě a Vašim jediným cílem je zabít nepřítele dřív než on zabije Vás.

****

Stunt Bike Island
Projeďte se na kole po vlastním ostrově, který by se dal spíš nazvat skate park. Trikujete klávesou S, skoky SPACE a ovládáte šipkami.

****

Street Sesh
Chcete se project ve městě na skejtu? V této hře máte možnost sject si na skejtu jednu trasu ve městě. Samozřejmě pojedete pořád z kopce a budete se muset vyhýbat všem překážkám.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář